Статистика



Виставка «Соборна наша Україна» Друк e-mail

В умовах сьогодення важливим ідеалом виховання ліцеїстів НВК «Ліцей–школа» в рамках  Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2010-2020 рр. виступають національно-свідома, життєво компетентна, високоінтелектуальна, творча особистість, носій національних цінностей, національних виховних традицій.

Торкнутися душі кожного ліцеїста, кожного користувача через книгу в усвідомленні та засвоєнні навчально - виховного процесу є одним із пріоритетних завдань бібліотеки ліцею.

Саме книга дає краще зрозуміти навколишню дійсність, вивчити досвід минулих поколінь. Підібрані і систематизовані твори друку,  запропоновані користувачам ліцею на репрезентативній виставці «Соборна наша Україна», присвячена відзначенню Дню Соборності України, що розкриває основні аспекти й теоретичне осмислення незалежності й соборності України, розвиток та шляхи розбудови соборної України у сучасних умовах.

Чому ми, українці, хочемо самостійної України? Які чинники сприяють процесам становлення, зміцнення і розвитку української державності та які гальмують їх? Яка роль географічного фактора - території, її природно-ресурсного потенціалу,  просторового розташування землі України? - саме на ці запитання дають відповідь унікальні книги представлені до уваги на тематичній полиці  «Наша сила - в єдності»  користувачам бібліотеки 5-11 кл., вчителям та іншим читачам бібліотеки.    

Звільняючись від  формалізму книжкова виставка-діалог «Пам’яті героїв Крут», розкриває матеріал про спогади учасників бою під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року,

Згадка про Крути викликає трагічно-зворушливе уявлення героїчного подвигу та самопожертви для Української державності.


«Пам’ятай про Крути» під такою назвою пройшов урок мужності  в бібліотеці  з одинадцятикласниками  правового профілю .  З вступним словом відкрила захід вчитель історії Клюйко Ж.О., яка наголосила про значення Дня пам’яті героїв Крут, про те, що в Крутах загинув цвіт української шкільної молоді, загинуло кілька сот найкращої інтелігенції-юнаків-ентузіастів української національної ідеї.

Цікаво і змістовно прийняли участь в заході ліцеїсти Твердун Наталія, Проноза Катерина, Булачок Тетяна, Позняк Марія, Савич Наталія, Ляхович Тетяна, Легка Вікторія.

Доповненням до уроку мужності бібліотекарем Лавор Г.М.  був представлений інформаційний огляд літератури  «Соборна наша Україна».{jcomments on}

Бібліотека НВК