СтатистикаБібліотека НВК – на сторожі здоров’я Друк e-mail

altБез здоров’я немає щастя… Іноді учні наче навмисно все роблять для того, щоб згубити своє здоров’я. Вони набувають поганих звичок, які негативно впливають на них і яких потім не можна позбутися, але про це не думають, а поки   що хизуються перед друзями. Та тільки чим?  Не дуже приємно і навіть шкода дивитись на таких дітей, знаючи, що через  деякий час вони почнуть хворіти і втрачатимуть своє здоров’я. Бо негативні звички згубно діють на людей.

Саме про корисні та шкідливі звички, які вони є і як з ними боротися, повела розмову класний керівник 7ПМ Хрипта Алевтина Михайлівна на виховній годині, яка проходила у формі усного журналу, на тему: «Життя – це мить. Зумій у здоров’ї та радості його прожить». Виховний захід  проходив  в рамках місячника «Здорового способу життя» у НВК. Учням корисно та цікаво було послухати поради експертів, в ролі яких виступали запрошені на захід: керівник «Бойового гопака» Петро Велінець, психологи НВК - Ляшенко Любов Григорівна та Кренько Ірина Геннадіївна, медсестра НВК Лавренчук Зінаїда Вікторівна. Діти  працювали групами та  відповідали  на запитання інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», переглянули тематичні відео-кліпи та слайди з презентації заходу, підготовлені бібліотекою НВК .

Бібліограф міської бібліотеки для дітей Бондаренко Світлана Володимирівна представила бібліографічний огляд літератури під назвою «Азбука життя», а альтернативою шкідливим звичкам бібліотека НВК усім ліцеїстам пропонує читання книг, адже доведено – «Книга творить людину»

Протягом місячника «Здорового способу життя» бібліотека НВК представила до уваги читачів книжкові виставки (у холі ліцею та у приміщенні бібліотеки) під назвами «Життя – найдорожча цінність» та «Здоровий спосіб життя». А для вчителів валеології,  біології, класних керівників та класоводів складений список рекомендованої літератури на тему «Потреба бути здоровим», що містить інформацію про різні форми  та методи виховних заходів по пропаганді здорового способу життя та виховання ціннісного ставлення особистості до себе.


{jcomments on}