СтатистикаФорми роботи Друк e-mail

Пріоритетним завданням бібліотеки ліцею є надання допомоги користувачам в усвідомленні та засвоєнні навчально-виховного процесу через популяризацію книги. Книга нам дає краще зрозуміти навколишню дійсність, вивчати досвід минулих поколінь тощо.

Прищеплювати любов до книги, виховувати повсякденну потребу в читанні, в поповненні знань, отриманих на уроках, вчити самостійно працювати з книгою, підручником – ось далеко не повний перелік завдань, які  втілює бібліотека ліцею через одну  з найефективніших форм бібліотечної роботи - книжкову виставку.

Популяризація книги є не лише невичерпним джерелом знань, а й величним океаном життєвого досвіду. В процесі бібліотечної роботи в ліцеї використовуються репрезентативні виставки, присвячені значним подіям, святам,  ювілейним датам. Зокрема, відзначенню Дня Соборності України «Єдина і неділима – Соборна Україна», «Велична і свята, моя ти Україно».

altalt

 

Підібрані і систематизовані твори друку були запропоновані читачам ліцею до Дня пам’яті бою під Крутами: «Крути: історія, сьогодення», під такою назвою був розкритий матеріал  про спогади учасників бою під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року.

alt

 

Звільняючись від штампу і формалізму книжкова виставка є активним помічником в організації читання. Так, до 200 – річчя з дня народження Євгена Гребінки, відомого вітчизняного байкаря, представлені його твори на книжковій виставці «Байки Євгена Гребінки – скарб вітчизняної культури». Отже, споглядання, тобто наочне сприйняття, є початком усякого пізнання.

altalt

 

Галина Лавор

провідний  бібліотекар НВК

{jcomments on}