СтатистикаІсторія бібліотеки Друк e-mail

Бібліотека -  море книг,

Бібліотека – храм науки.

Переступайте наш поріг,

Беріть скарби нетлінні в руки!

Нема прекрасніших доріг,

Ніж в цей вселюдський храм наук!

Книги -  морська глибина ,

Хто в них пірне аж до дна,

Той хоч і труду мав досить,

Дивнії перла виносить.

І.Я.Франко

«Тільки істинно хороші книги варті того, щоб їх читали;живити розум багатьма книгами без жодного вибору – означає позбавляти його власної сили польоту і навіть зовсім губити його»

Петрарка

Дубровицька загальноосвітня школа №3 з’явилась не на порожньому місці. Колись воно було улюбленим для зустрічі дубровичан  – міський базар, де стояв гамір, бо тут продавали, купували і обмінювалися новинами. Недаремно, на цьому місці зарядженому позитивною енергією, враховуючи традиції щирого поліського краю у 1995 році з’явилась така довгоочікувана, вкрай необхідна місту школа.        

А так як школи баз книг не існує,  то для учнів почала створюватись бібліотека. Спочатку вона була невеличкою, але поступово утверджувалась як центр духовного становлення особистості. При збереженні своїх специфічних функцій, бібліотека підпорядковувала свою діяльність навчально-виховному процесу школи, тому поступово фонд бібліотеки доукомплектовували у достатній кількості галузевої та довідкової літератури  з усіх предметів навчальної програми.

Бібліотека розміщувалась у одній кімнаті. Із збільшенням фонд, приміщення бібліотеки відокремили від книгосховища.

книги