СтатистикаКнижкові іменини – чудові ні весни! Друк e-mail

«Ми мріємо, щоб книга в пошані була. Хай книги читає завжди дітвора...»

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Ось і наша книгозбірня  вже традиційно запросила  юних читачівліцею на Тиждень дитячого читання, який пройшов  під гаслом «Книжкові  іменини – чудові ні весни! »

До уваги читачів була представлена книжкова виставка «Торкнутися душі кожного ліцеїста», куди увійшли нові надходження дитячої та юнацької літератури. Юні користувачі отримали багато корисної інформації, здійснили  своєрідну мандрівку до неосяжного всесвіту цікавих та корисних книжок.

Другого дня Тижня що перерви юних читачів збирав у бібліотецілітературний калейдоскоп «Сторінками казок чарівних»  , щоб  провести казкову розминку,упізнати  казкового героя за втраченими предметами, відгадати казкового адресата телеграм , впізнати портрети казкових героїв за загадками  та знайди  книгу у бібліотеці, відповівши на запитання бібліотекаря. Найактивніші учасники заходу були нагороджені призами від бібліотеки - закладками у книжку.

Справжнім святом книги та читання став третій день Тижня , коли у бібліотеці зібралися справжні книголюби з  6-7 класів, щоб визначити кращого читача ліцейської бібліотеки  2015 року в рамках Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2015». Любов до книги і читання, вміння висловити свою думку про прочитане, цікаво і переконливо розповісти про улюблену книгу та  відповісти на запитання членів журі - з цими завданням впоралися усі конкурсанти, а саме: Колода Яна, Колядич Олена ,Семенчик Павло, Галушко Іванна, Гладкий Максим, Буткевич Ольга, Кузко Ольга. Представляти бібліотеку ліцею на ІІ етапі конкурсу , що проходитиме у міській дитячій бібліотеці , будуть Кращі читачі ліцейської бібліотеки  2015 рокуГалушко Іванна (7 клас) та Колядич Олена (6 клас). Бажаємо успіху!!!

Цього святкового Тижня стіни ліцейської бібліотеки прикрашали дитячі малюнки  з виставки «Юні ілюстратори книги», адже   наші читачі не тільки люблять читати, а й можуть чудово передати прочитане на малюнок. Кожен їх малюнок вартий стати гарною ілюстрацією до прочитаних ними книжок. Активними були учні 1-А класу (на фото).


Всеукраїнський тиждень дитячого читання  прикрасив нашу бібліотеку особливим колоритом – дитячими дзвінкими голосами, сміхом, гумором і книгами, адже  сила книги безмежна. Книга, особливо дитяча, відіграє дуже важливу роль у духовному розвитку, формуванні та становленні особистості маленького читача.

 

Ти можеш із другом своїм посваритись,

І навіть образившись тиждень мовчать,

А книжка не сердиться, книжка не злиться,

Вона лиш добра тебе буде навчать.

Томко О.В., бібліотекар НВК