СтатистикаЛітературна ікебана поезії присвячена 80-річчю з дня народження В. Симоненка та до Дня рідної мови Друк e-mail

З глибини народного життя вийшла поезія Василя Симоненка. Неповторний дух, яким вона пройнята, вийшов з мужності народу. Вітер часу не остудив Симоненкових поезій. Вогнем душі жевріють вони й сьогодні , як і тоді, коли вперше так жагуче й неповторно вибуркнулись у світ.

Не якимись формальними новаціями вразив він нас, не умільським мереживом слів, а тією внутрішньою красою, істинністю почуття, щирим юнацьким поривом, що властиві його найкращим поезіям.

 

 

Здрастуй, сонце, і здрастуй, вітре!

Здрастуй, свіжосте нив!

Я воскрес, щоб із вами жити

Під шаленством весняних злив.

Саме такими словами із поезії В. Симоненка  ліцеїсти правового профілю 11кл. Попко Тетяна та Булгак Тетяна відкрили літературну ікебану поезії присвячену 80-річчю з дня народження В. Симоненка  та до Дня рідної мови.

І тобі рости й не в’януть зроду,

Квітувать в поемах і віршах,

Бо в тобі - великого народу

Ніжна і замріяна душа.(В. Симоненко «Моя мова»)  

Ліцеїсти читали поезію М. Рильського, Л. Костенко, Т. Шевченка, П.Тичини, В. Сосюри, Л. Українки  присвячену рідній мові.

Оригінальною була й заключна частина літературної ікебани в бібліотеці ліцею – спогади, віршові посвяти Василеві Симоненкові та рідній мові біля книжкової виставки «Мова - втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова» з читачами  6 – 11класів.{jcomments on}

                                           

                                                            Бібліотека  НВК