Статистика14 лютого Міжнародний день дарування книг! Друк e-mail

Міжнародний день дарування книг – це на 100% добровільна ініціатива направлена на підвищення інтересу і доступу до книг як дітей так і дорослих.  Мета заходу - надихнути людей по всьому світу подарувати книгу – бібліотеці, другу, членам родини.

Саме до цього дня бібліотека НВК оголошує  доброчинну акцію

«Подаруй  бібліотеці  книгу!»

До акції залучаються учні 1-11 класів та педагогічний колектив. Тож звертаємось до Вас з проханням , якщо маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтесь ними – подаруйте їх нашій бібліотеці!

Ми впевнені, якщо  цю добру справу зробить кожен, багатшим стане наш бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші!  Долучайтесь до акції, яка триватиме протягом 2015 року!

Всі подаровані книги Ви зможете побачити на виставці у холі ліцею 13 лютого!

14 ЛЮТОГО   -  МІЖНАРОДНИЙ  ДЕНЬ   ДАРУВАННЯ   КНИГ

З  2012 року 14 лютого відзначається свято – Міжнароднийдень дарування книги.

Це один з наймолодших свят в календарі, об'єднує всіх, хто дарує книги дітям і вчить їх любові до читання.  За три роки свого існування ініціатива отримала підтримку в усьому світі та продовжує знаходити нових ентузіастів і учасників.

Просуванню свята сприяла підтримка відомих авторів, блогерів та дитячих письменників.

З кожним роком все більше книжок, як уже читаних, так і зовсім нових, вирушає в дорогу в усі куточки світу.  Неймовірно, але сьогодні багатьом дітям книги малодоступні з найрізноманітніших причин.

Шановні наші читачі, пропонуємо Вам три простих способи відсвяткувати Міжнародний день дарування книг:

1. Подаруйте власну книгу бібліотеці , другу або члену сім'ї.

2. Залучайте до цього свята друзів, у т.ч. і через соціальні мережі.

3. Приєднайтеся до буккросингу, який діє за принципом «прочитав – передай іншому». Залиште прочитану книгу у людних місцях ,щоб інші могли її прочитати, або передайте до своєї бібліотеки.