АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Сборна наша Україна Друк e-mail

altСягає у глибину віків ідея єдності українських земель – соборності України. Вона бере свій початок від об’єднання давньоруських земель навколо князівського престолу в Києві, а її філософське коріння сягає часів Візантії. Протягом віків її практичним втіленням займались українські гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Виговський, Петро Дорошенко, Іван Мазепа. У ХVIIІ ст. – на початку ХХ ст., коли українські землі були поділені між Польщею, Росією, Румунією, Австро-Угорщиною, ця ідея знайшла своє відображення у працях кращих вітчизняних мислителів, які наголошували, що для боротьби за свої національні інтереси Україні вкрай потрібна територіальна цілісність.

Детальніше...
 
Літературна година «Світ ловив мене, та не спіймав» Друк e-mail

altРевнильник істини й духовного буття,
Він мудрий словом, розумом, життям,
Прихильник простоти й найвищої свободи,
Він щирий друг, йому убогість не біда.
Досяг верхів наук, пізнавши дух свободи.
Достойний приклад всім серцям - Сковорода.

Детальніше...
 
Фото колаж «Бібліотека - читач» Друк e-mail

alt Шановні читачі - ліцеїсти ! Бібліотека НВК  вітає вас з тижнем ліцеїста !

Ліцейська бібліотека є чи не єдиним осередком, що забезпечує вас, юних читачів, безкоштовним та оперативним доступом до інформаційних ресурсів бібліотеки. Це місце, де ліцеїст, учитель і бібліотекар  щоденно зустрічаються задля сумісної роботи, де виховується потреба в знаннях, уміння учитися, навички пошуку необхідної інформації та її використання в навчанні, формуються основи самоосвітньої діяльності.

Детальніше...
 
Музично-літературний вечір «Україно моя, долі, грозами свіжо пропахлі» Друк e-mail

altНещодавно в РБК пройшов музично-літературний вечір «Україно моя, долі, грозами свіжо пропахлі», приурочений 100-річчю від дня народження А. Малишка.  В заході взяли участь ліцеїсти ФМ-2 Максимчук Віталій, Кибук Діма, Ревук Владислав, Твердун Марія, Олексійовець Оксана, Придюк Антоніна, які читали вірші поета про художній світ його, про великий і щедрий дар рідній Україні, своєму народові.

«Не можу бачить, як людина плаче…» із збірки»Прозорість» розпочала віршем вечір Серко Оксана. Про золоті розсипи своїх поезій, нев’янучу красу пісень Андрія Малишка були представлені твори на книжковій виставці «Магія Малишкового слова».

Детальніше...
 
Книжкова виставка «Пам’ятаймо про жертв голодомору» Друк e-mail

alt1932-1933 рік. Найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що випав тоді на долю народу, що населяв одну з найродючіших, найблагодатніших земель.

Забирали у людей все – пшеницю, просо і квасолю, шукали навіть у пазухах бабусь. Зерно з динь і гарбузів також забирали. Доведені до відчаю, селяни вживали  в їжу все, що можна було їсти. Спочатку їли кішок, потім собак, навіть щурів і мишей, потім кропиву, листя з дерев. Зустрічались випадки трупоїдства та людоїдства.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 20 з 24

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 7 гостей на сайті