АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Всесвітній день гумору та сміху Друк e-mail

Всесвітній день гумору та сміхуПерше квітня — Всесвітній день гумору та сміху, різноманітних жартів. Але українці донедавна його не відзначали так широко. Це, мабуть, тому що їм не потрібен був спеціальний день, щоб пожартувати і досхочу насміятися. Вони сміялися щодня: в будні й у свята, в радості і в скруті. Народна мудрість радить: "Вдар лихом об землю", і такий оптимізм допомагав українцям у найважчі часи.

Детальніше...
 
До Всесвітнього дня поезії в Україні Друк e-mail

До  Всесвітнього дня поезії в Україні«Поезія, - йдеться в рішенні ЮНЕСКО,- може стати  відповіддю на  найгостріші  і найглибші духовні питання сучасної людини – але для  цього необхідно привернути  до неї  якомога більше суспільної уваги.»  Власне, традицією стало відзначати Всесвітній день поезії і в  нашому НВК.  Сила поезії безмежна. Вона  розкриває нам безмежні обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці   природи,  життя, особисті  радощі й негаразди.

Детальніше...
 
До Шевченківських днів в Україні Друк e-mail

До Шевченківських днів в УкраїніВІЧНИЙ ЯК НАРОД - великий  легендарний поет,  художник,   мислитель, палкий захисник  соціальних і національних  інтересів українського народу Т. Г. Шевченко волею історії  ніби ототожнений з Україною, представляє нас, українців, народам світу. Він є нашою гордістю, честю і славою. Ми називаємо  його Кобзарем. Так поет назвав  книгу  всього  свого життя – «Кобзар». 

Детальніше...
 
Шевченкове слово Друк e-mail

Шевченкове слово11 березня двері бібліотеки ліцею були відчинені що перерви  для  усіх любителів кобзаревого слова, адже Україна традиційно відзначає  Шевченківські дні. Під звуки пісень на слова поета, читачі бібліотеки переглянули книжкову виставку під назвою «Вічна Шевченкова весна» та відео - ролік «Видатні особистості України: Т.Г.Шевченко», лунали вірші Кобзаря та активно пройшла літературна вікторина  «Сторінками Шевченкового життя».

Детальніше...
 
Книгоманія - 2013, І етап Друк e-mail

Книгоманія - 201325 лютого у бібліотеці НВК відбувся відбірковий І тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2013» на визначення кращого читача ліцейської бібліотеки у 2013 році серед учнів-читачів 6-7 класів.

Девізами конкурсу виступили  слова відомого співака Святослава Вакарчука - «КНИГА ТВОРИТЬ ЛЮДИНУ» та співачки Руслани Лижичко – «ЧИТАЙ! ФАНТАЗУЙ! ВИГАДУЙ МАЙБУТНЄ!»- вони є одні з організаторів цього конкурсу. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 20 з 25

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 7 гостей на сайті