АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
«Подаруй бібліотеці книгу!» Друк e-mail

Така благочинна акція  була оголошена для читачів  бібліотеки НВК до Дня дарування книг (14 лютого). Усі подаровані книги  Ви зможете побачитина виставці у холі ліцею та у приміщені бібліотеки, а також згодом, після бібліотечної обробки книг, їх прочитати. Дякуємо тим, хто долучився до  акції !!!А саме, Васінському Олегу Олександровичу, вчителю трудового навчання, який подарував 3 ящики книг з домашньої бібліотеки (близько 50 книг), учнівським  колективам 1-М та  3-М класів,Семеняці  Оксані, Драган Божені, Будкевич Ользі та Карпович Дарині з 3-М класу, Наумцю  Роману  та Батану  Богдану  з  2-М класу, Деркі Аї з 3-А класу, Волкомуровій  Богдані з 4-М класу та Харкевич Марині  з ФМ 1.

 
14 лютого Міжнародний день дарування книг! Друк e-mail

Міжнародний день дарування книг – це на 100% добровільна ініціатива направлена на підвищення інтересу і доступу до книг як дітей так і дорослих.  Мета заходу - надихнути людей по всьому світу подарувати книгу – бібліотеці, другу, членам родини.

Саме до цього дня бібліотека НВК оголошує  доброчинну акцію

 
Виставка «Соборна наша Україна» Друк e-mail

В умовах сьогодення важливим ідеалом виховання ліцеїстів НВК «Ліцей–школа» в рамках  Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2010-2020 рр. виступають національно-свідома, життєво компетентна, високоінтелектуальна, творча особистість, носій національних цінностей, національних виховних традицій.

Торкнутися душі кожного ліцеїста, кожного користувача через книгу в усвідомленні та засвоєнні навчально - виховного процесу є одним із пріоритетних завдань бібліотеки ліцею.

 
Виставка-діалог «Мої та твої права» Друк e-mail

Сьогоднішні діти - це дорослі XXIстоліття. Тому головним завданням бібліотеки поряд з сім’єю, школою і іншими соціальними інститутами суспільства - допомогти їм засвоїти соціально - правові принципи, які закріплені в Конвенції ООН про права дитини. Дитина має право знати свої права. Саме про права дитини згадували учасники біля   виставки-діалогу «Мої та твої права» у ліцейській бібліотеці: усі діти мають право на любов та піклування; кожна дитина має право на життя та  на власну думку; особлива турбота — дітям-інвалідам; кожна дитина має право на повноцінне харчування та  на освіту і відпочинок; жодну дитину не можна залучати до примусової праці;  дитина не повинна бути скривдженоюі дискримінованою;  кожна дитина має право на індивідуальність таправо   на житло і  особисті речі; жодну дитину не можна використовувати для власного збагачення; діти мають право  на сім’ю та  ім’я.

 
Голодомор Друк e-mail

У 1933 році був в Україні великий голод. Не було тоді ні війни, ні потопу, а  була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки невинного люду лягло у могили – старих, молодих і дітей, і ще ненароджених у лонах матерів.

Страшні тридцяті роки ХХ століття людям довелося пройти через зраду країни і близьких, злидні і постійний страх. Це був експеримент за право на життя українського народу. Виживає найсильніший. У світі  іншої такої країни немає, де кожний метр землі покритий безіменними могилами. Хрестів над ними не ставили - не встигали. До цвинтарних книг імен не вносили - в живих не було сил. Голод поклав в сиру землю до 12 млн. людей. Третина померлих – діти , які не дали нащадків.

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 21

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 26 гостей на сайті