АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Визначили Кращого читача бібліотеки – 2016 Друк e-mail

Cеред читачів бібліотеки  НВК  в рамках І туру Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2016». Учасники представляли найрізноманітніші книги вітчизняної та світової  сучасної  літератури. Цікавими були розповіді  Петровця Івана , Гладкого Максима, Семенчука Павла, Бернацької Ольги, Клюйка Богдана, Васькевич Марії, Шинкар Уляни, Островець Оксани та  Клюйко Софії. Всеукраїнський фестиваль  дитячого   читання « К Н И Г О М А Н І Я – 2016» щороку збирає усіх справжніх шанувальників книги.

Детальніше...
 
Жінки у житті Т.Г.Шевченка Друк e-mail

Натура емоційна і чутлива, Тарас Шевченко закохувався часто.Він кохав палко не задля натхнення, а шукаючи в коханні жіночий ідеал, суголосний з народним ідеалом жінки, коханої, дружини. Проте доля щоразу позбавляла його родинного щастя, кохання, про яке мріяв, надто в останні роки свогобуремного життя.Найчастіше  його обраниці не могли оцінити ані поетичного, ані художнього генію великого митця. Саме з  цими сторінками  біографії  Т.Г. Шевченка познайомилися учні 8 ПМ класу на літературно-мистецькій годині «Жінки у житті Т.Г.Шевченка»в рамках  Шевченківських днів в Україні.

Детальніше...
 
Хто сміється – той здоровий Друк e-mail

У ході місячника санітарно-просвітницької і профілактичної роботи у Дубровицькому НВК «Ти і твоє здоров’я» в бібліотеці ліцею біля книжкової виставки «Формула безпеки життєдіяльності» та тематичної полиці під назвою «Хто смієтьсятой здоровий» з учнями ліцею пройшли діалоги: «Щоб здоров’я мати, слід про нього  дбати», «Дбай про свою безпеку».

Детальніше...
 
Як бурі подих - рідна мова. Життя духовного основа Друк e-mail

Міжнародний день рідної мови світова громадськість відзначає  21 лютого. Цей день започаткувала ЮНЕСКО 2000 року. Його мета - привернути увагу до підтримки мовного й культурного розмаїття.Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова функціонує і розвивається тільки в людському суспільстві. Це найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

Детальніше...
 
Пам’яті розстріляної Небесної Сотні Друк e-mail

Радимо прочитати книгу М. Рудневича « Я з Небесної Сотні», яка надійшла до бібліотечного фонду ліцейської бібліотеки. Герой повісті молодого письменника Марка Рудневича чимось нагадує селінджерівського Голдена Колфілда. 19-річний студент Макс зі Сміли легко й відверто оповідає про своє життя — про навчання, однокурсників, родину, про свою кохану дівчину Іванку, яка вчиться в Києві, а батьки хочуть відіслати її на навчання до Франції... Але стається Майдан, і Макс зі своїм другом-однолітком їде до Києва.   Зрештою, це повість про три вирішальні доби на Майдані. Ви згадаєте все, ви ще раз переживете ті тривожні лютневі дні і, мабуть, будете плакати, і ще довго пам’ятатимете простого хлопця зі щирою душею — Макса зі Сміли.

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 24

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 15 гостей на сайті