АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Скарбниці людської мудрості Друк e-mail

 В передостанній день вересня бібліотека ліцею гостинно запросила своїх читачів на День відкритих дверей  присвячений Всеукраїнському дню бібліотек (30вересня). До уваги  читачів була виставлена тематична полиця у холі ліцею «Скарбниці людської мудрості», та виставка книг , які подарували читачі бібліотеці, в ході благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу». Юні читачі раділи новим книжкам , які їм представили у виставці-презентації «Новинки дитячої літератури». Декілька книг відразу знайшли свого читача. Щоб краще зрозуміти наших читачів, бібліотекарі запропонували залишити свої побажання та пропозиції на листівці «Читач-Бібліотека».

Детальніше...
 
Вивчай і знай свій рідний край Друк e-mail

Під такою назвою пройшов у дитячій бібліотеці бліц – турнір  між   ерудитами трьох  команд з міських шкіл, з нагоди Всесвітнього дня туризму (27 вересня). Команду «Краяни» Дубровицького НВК представляли читачі-учні  8-х класів: Радько Діана, Волошина Юліана, Гладкий Максим, Чирук Володимир та Шиш Михайло. Девізом  команди стало відоме гасло  «Дубровиччина – край де варто жити і творити».

Детальніше...
 
БАГАТОГРАННА ПОСТАТЬ ІВАНА ФРАНКА Друк e-mail

«…Геній української нації, розум і серце українців» М. Рильський.   Виповнилося160 років від дня народження Івана Франка, письменника, фольклориста, критика, публіциста, перекладача, ученого, громадського діяча. Немає літературної ділянки у творчості І. Франка, до якої б він не  доклав  своїх сил, не  збагатив яскравим талантом свою творчість.

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ Друк e-mail

До Всеукраїнського дня бібліотек (30 вересня)

бібліотека ліцею запрошує своїх читачів

29 вересня 2016року на

 

 

    ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ:

 

 

-        на листівці «ЧИТАЧ - БІБЛІОТЕКА» ви зможете залишити свої побажання та пропозиції ;

-        бібліотечне свято збере  читачів 2-х класів  на «ПОСВЯТУ У ЧИТАЧІ»;

-        бенефіс Найкращого читача 2016 рокусеред читачів 6 класів Островець Оксани;

-        відбудеться  флешмоб за участю читачів  10-х класів присвячений письменнику – ювіляру: І.Я.ФРАНКО -160 років;

-        до уваги читачів:   виставка - презентація «НОВИНКИ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ» , тематична полиця «Скарбниці людської мудрості», виставка «Книги подарованої читачами бібліотеки».

 

 
До 25-ї річниці Незалежності України та до Дня прапора України Друк e-mail

25 років тому з великою надією та вірою ми прийняли виклик долі – стали на шлях створення та розбудови власної незалежної держави. Для кожного громадянина України День Незалежності насамперед має бути днем іспиту власного сумління, днем міркувань про долю своєї Батьківщини, саме це стало мотивом  до заходів проведених бібліотекою Дубровицького НВК до цієї дати.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 26

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 31 гостей на сайті