АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Пам’ятай про Крути Друк e-mail

29 січня 1918 року поблизу селища Крути на відстані 130 км від Києва відбувся жорстокий, нерівний бій між  чотиритисячним військом більшовиків та трьомастами українськими юнкерами, студентами і гімназистами, що обороняли підступи до Києва.

Детальніше...
 
Цю книгу треба знати Друк e-mail

До ліцейської книгозбірні нещодавно надійшла книга під назвою  «Україна в боротьбі за державність».  Сьогодні зацікавити читача цієї тематики,  з літературного джерела, не так просто.   Під подібними назвами виходило багато публікацій. А тим часом назва дуже точна: саме про Україну тих років пробудження до визвольної боротьби і пише доктор Шкільник.    Спомини і роздуми – теж дуже істотне уточнення: автор був у центрі укра їнського життя, в Міністерстві зовнішніх справ. Його спогади – то не просто особисті враження, а переживання великих подій і аналіз їх справжнім грома дянином.

Детальніше...
 
До Дня Соборності та Свободи України Друк e-mail

 22 січня 1919 року – цей день має глибоке символічне значення, його коріння лягло  в давнину і відтворює одвічне прагнення нашого народу жити в мирі та злагоді на своїй землі. Цього року 22 січня набуває особливого змісту.

Детальніше...
 
Вічно жива пам’ять Друк e-mail

Проти українців найкривавішими злочинами людства були розв’язані три Голодні війни 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947р.р. з метою знищення як українського селянства як класу, так і українського народу в цілому... Незаперечним є факт що Голодомор в Україні здійснювався свідомо й за чітким планом. Про це свідчить низка ухвалених Комуністичною владою законів, постанов, інструкцій, директив, листів, які спрямовувалися на знищення українського селянства.

Детальніше...
 
До Дня Гідності і Свободи Друк e-mail

«Революція гідності» не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас .Бібліотека ліцею презентує своїм читачам сайт «Революція гідності. Війна. Рівненщина». /(http://memory.rv.ua), який був створений  з метою вшанування пам’яті загиблих краян, які боролися за Гідність та СвободуУкраїни. http://dubrlibr.rv.u/index.php?option=com_content&view=article id=368:2016-10-28-13-52-41&catid=64:human-libr&Itemid=87). Це біографії воїнів, інформація про їхні нагороди та вшанування, окремі публікації про них в пресі та інтернеті, спогади рідних, побратимів, друзів, вчителів, родичів, відеоматеріали.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 26

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 8 гостей на сайті