АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Юні літератори здобули «срібло» на фестивалі поезії Друк e-mail

Літо для читачів  ліцейської  бібліотеки запам’яталося  перемогою у ХІХ обласному фестивалі власної дитячої поезії "Провесінь - 2016" (заочний тур) . Цей конкурс організовувався з метою пошуку юних талантів, підтримки обдарованої молоді, розвитку творчих здібностей у дітей, популяризації дитячого читання, виховання літературних та естетичних смаків. До участі залучили 90 юних літераторів з шести районів Рівненської області віком від 6 до 17 років .

До 1 травня 2016 року  було надіслано 2-3 власні поезіїчитачів нашої бібліотеки : Сахфон Мирослави, Столярчук Богдани, Кушнір Ліни, Поліщук Валерії, Грейнер Ольги, Легкого Ярослава.

Детальніше...
 
Болісний слід у серці країни Друк e-mail

30 років минуло від того часу, коли страшна біда прийшла в Україну, накривши чорним смертельним крилом Росію, Білорусь та інші країни. Поліське містечко Чорнобиль, якому виповнилося 800 років, зайняло місце у сумнозвісному списку поряд із Хіросимою та Нагасакі. Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією  з найбільших катастроф в історії людства. Вона вплинула на долі мільйонів людей. У багатьох регіонах України виникли нові соціально-економічні умови, що спричинили кардинальні зміни в людському житті. Україну проголошено зоною екологічного лиха.

Детальніше...
 
«Я з Небесної сотні» Друк e-mail

Презентація книги М.Рудневича «Я з Небесної сотні» відбулася з ліцеїстами ПІФ-І0 НВК «Ліцей-школа», класний керівник Білотіл Г.І., на виховній годині в рамках «Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини». Національно-патріотичне виховання, його  сутність полягає у глибинному і всебічному пізнанні історії, духовності українського народу, усвідомлення кожним ліцеїстом  себе як індивідуальності і як частки своєї нації.

Детальніше...
 
Виставка – перегляд «НОВИНКИ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ» Друк e-mail

Міжнаро́дний день дитя́чої кни́ги — свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку (починаючи з 1967)   2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Зазвичай до цього дня у багатьох країнах приурочують проведення тижня дитячої та юнацької книги. Проводять ранки, конкурси, виставки, конференції і фестивалі, присвячені найкращим книгам світу. І скрізь, у всіх країн і народів королем свята вважається Андерсен. Світову славу Андерсену принесли його казки, в яких поєднується романтика і реалізм, фантазія та гумор і сатира. Біографія Андерсена теж нагадує казку, особливо якщо з довірою поставитися до його розповіді про себе в двох великих мемуарних нарисах «Казка мого життя».

Детальніше...
 
Островець Оксана - Кращий читач Дубровицького району- 2016 Друк e-mail

Радісною подією для усієї читацької родини ліцейської бібліотеки  стала перемога  Островець Оксаниу ІІ (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2016», де вона отримала Диплом «Кращого читача Дубровицького району - 2016 » серед читачів 6 класів. Від 7 класів прийняв участь  Семенчук Павло, який представляв одну із своїх улюблених книг  Даніеля Дефо « Робінзон Крузо». Продовжила боротьбу юна переможниця у ІІІ турі, який відбувся 31 березня у Обласній бібліотеці для дітей, де дівчинка разом з своїми ровесниками боролася за звання «Найкращого читача Рівненської області».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 24

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 84 гостей на сайті