Розповісти друзямАвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Нас єднає Шевченкове слово Друк e-mail

Тарас Григорович Шевченко – видатний український письменник та поет, чия творчість є символом українського народу та однією з головних колон, на якій тримається вся наша українська культура. Тільки Шевченків «Кобзар» є Біблією українського народу, якій судилося бути безсмертною, бо сам народ визнав її своєю книгою.

Накопичений величезний інформаційний матеріал про життя і творчість поета. Видані цікаві спогади сучасників: художників, літераторів, громадських діячів, істориків, етнографів, акторів, представників духовенства,  політиків, рідних і близьких поета. У цих спогадах по крихітках відтворюється живий і неповторний образ Тараса Григоровича, його чуйна і зворушлива душа, погляди й світогляд.

 
Літературна ікебана поезії присвячена 80-річчю з дня народження В. Симоненка та до Дня рідної мови Друк e-mail

З глибини народного життя вийшла поезія Василя Симоненка. Неповторний дух, яким вона пройнята, вийшов з мужності народу. Вітер часу не остудив Симоненкових поезій. Вогнем душі жевріють вони й сьогодні , як і тоді, коли вперше так жагуче й неповторно вибуркнулись у світ.

Не якимись формальними новаціями вразив він нас, не умільським мереживом слів, а тією внутрішньою красою, істинністю почуття, щирим юнацьким поривом, що властиві його найкращим поезіям.

 
«Подаруй бібліотеці книгу!» Друк e-mail

Така благочинна акція  була оголошена для читачів  бібліотеки НВК до Дня дарування книг (14 лютого). Усі подаровані книги  Ви зможете побачитина виставці у холі ліцею та у приміщені бібліотеки, а також згодом, після бібліотечної обробки книг, їх прочитати. Дякуємо тим, хто долучився до  акції !!!А саме, Васінському Олегу Олександровичу, вчителю трудового навчання, який подарував 3 ящики книг з домашньої бібліотеки (близько 50 книг), учнівським  колективам 1-М та  3-М класів,Семеняці  Оксані, Драган Божені, Будкевич Ользі та Карпович Дарині з 3-М класу, Наумцю  Роману  та Батану  Богдану  з  2-М класу, Деркі Аї з 3-А класу, Волкомуровій  Богдані з 4-М класу та Харкевич Марині  з ФМ 1.

 
14 лютого Міжнародний день дарування книг! Друк e-mail

Міжнародний день дарування книг – це на 100% добровільна ініціатива направлена на підвищення інтересу і доступу до книг як дітей так і дорослих.  Мета заходу - надихнути людей по всьому світу подарувати книгу – бібліотеці, другу, членам родини.

Саме до цього дня бібліотека НВК оголошує  доброчинну акцію

 
Виставка «Соборна наша Україна» Друк e-mail

В умовах сьогодення важливим ідеалом виховання ліцеїстів НВК «Ліцей–школа» в рамках  Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини на 2010-2020 рр. виступають національно-свідома, життєво компетентна, високоінтелектуальна, творча особистість, носій національних цінностей, національних виховних традицій.

Торкнутися душі кожного ліцеїста, кожного користувача через книгу в усвідомленні та засвоєнні навчально - виховного процесу є одним із пріоритетних завдань бібліотеки ліцею.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 20

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 8 гостей на сайті