АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
До 25-ї річниці Незалежності України та до Дня прапора України Друк e-mail

25 років тому з великою надією та вірою ми прийняли виклик долі – стали на шлях створення та розбудови власної незалежної держави. Для кожного громадянина України День Незалежності насамперед має бути днем іспиту власного сумління, днем міркувань про долю своєї Батьківщини, саме це стало мотивом  до заходів проведених бібліотекою Дубровицького НВК до цієї дати.

Детальніше...
 
Юні літератори здобули «срібло» на фестивалі поезії Друк e-mail

Літо для читачів  ліцейської  бібліотеки запам’яталося  перемогою у ХІХ обласному фестивалі власної дитячої поезії "Провесінь - 2016" (заочний тур) . Цей конкурс організовувався з метою пошуку юних талантів, підтримки обдарованої молоді, розвитку творчих здібностей у дітей, популяризації дитячого читання, виховання літературних та естетичних смаків. До участі залучили 90 юних літераторів з шести районів Рівненської області віком від 6 до 17 років .

До 1 травня 2016 року  було надіслано 2-3 власні поезіїчитачів нашої бібліотеки : Сахфон Мирослави, Столярчук Богдани, Кушнір Ліни, Поліщук Валерії, Грейнер Ольги, Легкого Ярослава.

Детальніше...
 
Болісний слід у серці країни Друк e-mail

30 років минуло від того часу, коли страшна біда прийшла в Україну, накривши чорним смертельним крилом Росію, Білорусь та інші країни. Поліське містечко Чорнобиль, якому виповнилося 800 років, зайняло місце у сумнозвісному списку поряд із Хіросимою та Нагасакі. Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією  з найбільших катастроф в історії людства. Вона вплинула на долі мільйонів людей. У багатьох регіонах України виникли нові соціально-економічні умови, що спричинили кардинальні зміни в людському житті. Україну проголошено зоною екологічного лиха.

Детальніше...
 
«Я з Небесної сотні» Друк e-mail

Презентація книги М.Рудневича «Я з Небесної сотні» відбулася з ліцеїстами ПІФ-І0 НВК «Ліцей-школа», класний керівник Білотіл Г.І., на виховній годині в рамках «Програми національного виховання учнівської молоді Рівненщини». Національно-патріотичне виховання, його  сутність полягає у глибинному і всебічному пізнанні історії, духовності українського народу, усвідомлення кожним ліцеїстом  себе як індивідуальності і як частки своєї нації.

Детальніше...
 
Виставка – перегляд «НОВИНКИ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ» Друк e-mail

Міжнаро́дний день дитя́чої кни́ги — свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку (починаючи з 1967)   2 квітня — в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Зазвичай до цього дня у багатьох країнах приурочують проведення тижня дитячої та юнацької книги. Проводять ранки, конкурси, виставки, конференції і фестивалі, присвячені найкращим книгам світу. І скрізь, у всіх країн і народів королем свята вважається Андерсен. Світову славу Андерсену принесли його казки, в яких поєднується романтика і реалізм, фантазія та гумор і сатира. Біографія Андерсена теж нагадує казку, особливо якщо з довірою поставитися до його розповіді про себе в двох великих мемуарних нарисах «Казка мого життя».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 24

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 4 гостей на сайті