АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
До 70-тих роковин Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни Друк e-mail

День пам’яті та примирення – пам’ятний   день в Україні, що відзначається з 2015 року 8 –го травня, в річницю Перемоги над нацизмом у Європі. Відповідно до указу  Президента України, метою відзначення є гідне вшанування  подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму. Саме цій даті був присвячений краєзнавчий  урок – подорож «Дорогою пам’яті» ліцеїстам 10ФМ (класний керівник Островець І.М.). Запрошеними на захід були Бандура Тетяна Миколаївна, краєзнавець, історик та учениця 11-го класу ЗОШ І-ІІІст.№1 Бензюк Олеся, яка відкрила подорож у минуле Дубровиці про кривавий слід нацистського режиму в нашому місті,  про безневинні жертви цього  режиму,  якими стали місцеві євреї.

 
Книжкові іменини – чудові ні весни! Друк e-mail

«Ми мріємо, щоб книга в пошані була. Хай книги читає завжди дітвора...»

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Ось і наша книгозбірня  вже традиційно запросила  юних читачівліцею на Тиждень дитячого читання, який пройшов  під гаслом «Книжкові  іменини – чудові ні весни! »

До уваги читачів була представлена книжкова виставка «Торкнутися душі кожного ліцеїста», куди увійшли нові надходження дитячої та юнацької літератури. Юні користувачі отримали багато корисної інформації, здійснили  своєрідну мандрівку до неосяжного всесвіту цікавих та корисних книжок.

 
До Міжнародного дня поезії Друк e-mail

Аматорські виступи поетів-початківців ліцеїстів старших класів прозвучали через радіо-центр ліцею НВК «Ти скарб життя мого великий». Сила поезії всесильна. Вона розкриває нам безмежні обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи.

З особливим натхненням з глибини душі проростає зерно небайдужості до поезії  серед ліцеїстів НВК.  Що перерви через радіо-центр та у бібліотеці ліцею звучала поезія ліцеїстів-початківців Жакунець Ольги з ІФ-11,  Восінського Федора з ІФ-1, Сахвон Мирослави ІФ-1 присвячена Міжнародному дню поезії (21.03.2015р).

Систематизовані твори друку українських поетів, поезія місцевих аматорів та поетів-початківців ліцеїстів представлені на книжковій виставці у бібліотеці « Поетичні перлини рідного краю».

 
Нас єднає Шевченкове слово Друк e-mail

Тарас Григорович Шевченко – видатний український письменник та поет, чия творчість є символом українського народу та однією з головних колон, на якій тримається вся наша українська культура. Тільки Шевченків «Кобзар» є Біблією українського народу, якій судилося бути безсмертною, бо сам народ визнав її своєю книгою.

Накопичений величезний інформаційний матеріал про життя і творчість поета. Видані цікаві спогади сучасників: художників, літераторів, громадських діячів, істориків, етнографів, акторів, представників духовенства,  політиків, рідних і близьких поета. У цих спогадах по крихітках відтворюється живий і неповторний образ Тараса Григоровича, його чуйна і зворушлива душа, погляди й світогляд.

 
Літературна ікебана поезії присвячена 80-річчю з дня народження В. Симоненка та до Дня рідної мови Друк e-mail

З глибини народного життя вийшла поезія Василя Симоненка. Неповторний дух, яким вона пройнята, вийшов з мужності народу. Вітер часу не остудив Симоненкових поезій. Вогнем душі жевріють вони й сьогодні , як і тоді, коли вперше так жагуче й неповторно вибуркнулись у світ.

Не якимись формальними новаціями вразив він нас, не умільським мереживом слів, а тією внутрішньою красою, істинністю почуття, щирим юнацьким поривом, що властиві його найкращим поезіям.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 21

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 39 гостей на сайті