АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
БАГАТОГРАННА ПОСТАТЬ ІВАНА ФРАНКА Друк e-mail

«…Геній української нації, розум і серце українців» М. Рильський.   Виповнилося160 років від дня народження Івана Франка, письменника, фольклориста, критика, публіциста, перекладача, ученого, громадського діяча. Немає літературної ділянки у творчості І. Франка, до якої б він не  доклав  своїх сил, не  збагатив яскравим талантом свою творчість.

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ Друк e-mail

До Всеукраїнського дня бібліотек (30 вересня)

бібліотека ліцею запрошує своїх читачів

29 вересня 2016року на

 

 

    ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ:

 

 

-        на листівці «ЧИТАЧ - БІБЛІОТЕКА» ви зможете залишити свої побажання та пропозиції ;

-        бібліотечне свято збере  читачів 2-х класів  на «ПОСВЯТУ У ЧИТАЧІ»;

-        бенефіс Найкращого читача 2016 рокусеред читачів 6 класів Островець Оксани;

-        відбудеться  флешмоб за участю читачів  10-х класів присвячений письменнику – ювіляру: І.Я.ФРАНКО -160 років;

-        до уваги читачів:   виставка - презентація «НОВИНКИ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ» , тематична полиця «Скарбниці людської мудрості», виставка «Книги подарованої читачами бібліотеки».

 

 
До 25-ї річниці Незалежності України та до Дня прапора України Друк e-mail

25 років тому з великою надією та вірою ми прийняли виклик долі – стали на шлях створення та розбудови власної незалежної держави. Для кожного громадянина України День Незалежності насамперед має бути днем іспиту власного сумління, днем міркувань про долю своєї Батьківщини, саме це стало мотивом  до заходів проведених бібліотекою Дубровицького НВК до цієї дати.

Детальніше...
 
Юні літератори здобули «срібло» на фестивалі поезії Друк e-mail

Літо для читачів  ліцейської  бібліотеки запам’яталося  перемогою у ХІХ обласному фестивалі власної дитячої поезії "Провесінь - 2016" (заочний тур) . Цей конкурс організовувався з метою пошуку юних талантів, підтримки обдарованої молоді, розвитку творчих здібностей у дітей, популяризації дитячого читання, виховання літературних та естетичних смаків. До участі залучили 90 юних літераторів з шести районів Рівненської області віком від 6 до 17 років .

До 1 травня 2016 року  було надіслано 2-3 власні поезіїчитачів нашої бібліотеки : Сахфон Мирослави, Столярчук Богдани, Кушнір Ліни, Поліщук Валерії, Грейнер Ольги, Легкого Ярослава.

Детальніше...
 
Болісний слід у серці країни Друк e-mail

30 років минуло від того часу, коли страшна біда прийшла в Україну, накривши чорним смертельним крилом Росію, Білорусь та інші країни. Поліське містечко Чорнобиль, якому виповнилося 800 років, зайняло місце у сумнозвісному списку поряд із Хіросимою та Нагасакі. Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією  з найбільших катастроф в історії людства. Вона вплинула на долі мільйонів людей. У багатьох регіонах України виникли нові соціально-економічні умови, що спричинили кардинальні зміни в людському житті. Україну проголошено зоною екологічного лиха.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 23

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 36 гостей на сайті