Розповісти друзямАвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Біль України Друк e-mail

У 1933 році був в Україні великий голод. Не було тоді ні війни, ні потопу, а  була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки невинного люду лягло у могили – старих, молодих і дітей, і ще ненароджених у лонах матерів.Страшні тридцяті роки ХХ століття людям довелося пройти через зраду країни і близьких, злидні і постійний страх. Це був експеримент за право на життя українського народу. У світі  іншої такої країни немає, де кожний метр землі покритий безіменними могилами. Хрестів над ними не ставили - не встигали.

 
Всеукраїнський день бібліотек Друк e-mail

До Всеукраїнського  дня бібліотек пройшов бібліотечний урок «Посвята у читачі»з учнями  2-х класів. Щоб стати справжніми читачами бібліотеки, учні пройшли ряд випробувань: розповідали Королеві Книг та Читайлику  (в ролі яких виступили: Семеняка О., Лясковець О., учні 4М класу)вірші про книги, вивчили правила поводження з книжкою,  розгадували магічні 3 слова.

 
До 70-тих роковин Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни Друк e-mail

День пам’яті та примирення – пам’ятний   день в Україні, що відзначається з 2015 року 8 –го травня, в річницю Перемоги над нацизмом у Європі. Відповідно до указу  Президента України, метою відзначення є гідне вшанування  подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму. Саме цій даті був присвячений краєзнавчий  урок – подорож «Дорогою пам’яті» ліцеїстам 10ФМ (класний керівник Островець І.М.). Запрошеними на захід були Бандура Тетяна Миколаївна, краєзнавець, історик та учениця 11-го класу ЗОШ І-ІІІст.№1 Бензюк Олеся, яка відкрила подорож у минуле Дубровиці про кривавий слід нацистського режиму в нашому місті,  про безневинні жертви цього  режиму,  якими стали місцеві євреї.

 
Книжкові іменини – чудові ні весни! Друк e-mail

«Ми мріємо, щоб книга в пошані була. Хай книги читає завжди дітвора...»

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Ось і наша книгозбірня  вже традиційно запросила  юних читачівліцею на Тиждень дитячого читання, який пройшов  під гаслом «Книжкові  іменини – чудові ні весни! »

До уваги читачів була представлена книжкова виставка «Торкнутися душі кожного ліцеїста», куди увійшли нові надходження дитячої та юнацької літератури. Юні користувачі отримали багато корисної інформації, здійснили  своєрідну мандрівку до неосяжного всесвіту цікавих та корисних книжок.

 
До Міжнародного дня поезії Друк e-mail

Аматорські виступи поетів-початківців ліцеїстів старших класів прозвучали через радіо-центр ліцею НВК «Ти скарб життя мого великий». Сила поезії всесильна. Вона розкриває нам безмежні обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи.

З особливим натхненням з глибини душі проростає зерно небайдужості до поезії  серед ліцеїстів НВК.  Що перерви через радіо-центр та у бібліотеці ліцею звучала поезія ліцеїстів-початківців Жакунець Ольги з ІФ-11,  Восінського Федора з ІФ-1, Сахвон Мирослави ІФ-1 присвячена Міжнародному дню поезії (21.03.2015р).

Систематизовані твори друку українських поетів, поезія місцевих аматорів та поетів-початківців ліцеїстів представлені на книжковій виставці у бібліотеці « Поетичні перлини рідного краю».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 20

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 12 гостей на сайті