АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Слава Шевченка - слава України Друк e-mail

Літературна  мозаїка «Шевченкове слово»  в рамках Шевченківських днів в Україні , пройшла з  читачами  9 СГ класу  у бібліотеці. Розпочали захід  славним віршем Кобзаря  «Заповіт», який виконали читачі бібліотеки ліцею у флешмобі ( 2016 р.)до річниці написання вірша, де  поет заповідав нам «пом’янути  незлим тихим словом» його сьогодні.

 

 

 

 

 

 

Детальніше...
 
Диво наше калинове, рідна наша мова Друк e-mail

Найбільше й найдорожче добро в кожного народу — це його мова,  жива схованка людського духу, його багата скарбниця, у яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування. Навчаючись із малих літ розмовляти, ми разом із тими словами, що доводиться їх запам’ятати, набуваємо і розуміння того, що ті слова визначають,  - чи назву  речі, чи думку про що-небудь. Ми разом зі словами набираємося і розуму, набуваємо чужих думок, навчаємося самі думати і ті думки викладати словами.  Ми у свою чергу додаємо до здобутого від нас скарбу мови своїх вимовів, переживань тощо.

Детальніше...
 
Сила нескорених у могутності духу Друк e-mail

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, день який   ставдля нас назавжди пам’ятним днем . У 2014-му за три дні — з 18 по 20 лютого — в центрі Києва внаслідок кривавих зіткнень було вбито понад сто осіб. Саме в ті дні ми вперше почули словосполучення «Небесна Сотня». Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

Детальніше...
 
Пам’ятай про Крути Друк e-mail

29 січня 1918 року поблизу селища Крути на відстані 130 км від Києва відбувся жорстокий, нерівний бій між  чотиритисячним військом більшовиків та трьомастами українськими юнкерами, студентами і гімназистами, що обороняли підступи до Києва.

Детальніше...
 
Цю книгу треба знати Друк e-mail

До ліцейської книгозбірні нещодавно надійшла книга під назвою  «Україна в боротьбі за державність».  Сьогодні зацікавити читача цієї тематики,  з літературного джерела, не так просто.   Під подібними назвами виходило багато публікацій. А тим часом назва дуже точна: саме про Україну тих років пробудження до визвольної боротьби і пише доктор Шкільник.    Спомини і роздуми – теж дуже істотне уточнення: автор був у центрі укра їнського життя, в Міністерстві зовнішніх справ. Його спогади – то не просто особисті враження, а переживання великих подій і аналіз їх справжнім грома дянином.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 25

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 5 гостей на сайті