АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Пам’яті розстріляної Небесної Сотні Друк e-mail

Радимо прочитати книгу М. Рудневича « Я з Небесної Сотні», яка надійшла до бібліотечного фонду ліцейської бібліотеки. Герой повісті молодого письменника Марка Рудневича чимось нагадує селінджерівського Голдена Колфілда. 19-річний студент Макс зі Сміли легко й відверто оповідає про своє життя — про навчання, однокурсників, родину, про свою кохану дівчину Іванку, яка вчиться в Києві, а батьки хочуть відіслати її на навчання до Франції... Але стається Майдан, і Макс зі своїм другом-однолітком їде до Києва.   Зрештою, це повість про три вирішальні доби на Майдані. Ви згадаєте все, ви ще раз переживете ті тривожні лютневі дні і, мабуть, будете плакати, і ще довго пам’ятатимете простого хлопця зі щирою душею — Макса зі Сміли.

 
Збирай кришки на протези для воїнів! Друк e-mail

Бібліотека Дубровицького НВК «Ліцей-школа» долучилася до Всеукраїнської акції «Добро жменями» по збору кришечок для протезів пораненим бійцям! Бажаючі допомогти нашим воїнам  приносили кришечки від пластикових пляшок . Контейнери  дляїх збору булорозміщено в холі  ліцею та у приміщені бібліотеки протягом вересня – грудня. Найактивнішими були  молодші читачі – передавали у бібліотеку кришечки цілими відрами та кульками .

 
Кожна дитина має право Друк e-mail

На відзначення Всеукраїнського тижня права бібліотека НВК з читачами 3-х класів   та їх класоводами Семенякою О.В. та Мариніним В.М.  провела заняття з правової освіти - мультмікс «Подорож із казковими героями сторінками Конвенції ООН про права дитини», на якому  ознайомили  учнів із основними положеннями Конвенції ООН про права дитини та  з’ясували обов’язки, права та свободи дітей, визначені нею, виробили навички правомірної поведінки, негативного ставлення до правопорушень, уміння протистояти негативним проявам, сформували повагу до держави та  її органів і намагалися  виховати  у дітей почуття відповідальності за себе та свої вчинки.

 
Біль України Друк e-mail

У 1933 році був в Україні великий голод. Не було тоді ні війни, ні потопу, а  була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знав, скільки невинного люду лягло у могили – старих, молодих і дітей, і ще ненароджених у лонах матерів.Страшні тридцяті роки ХХ століття людям довелося пройти через зраду країни і близьких, злидні і постійний страх. Це був експеримент за право на життя українського народу. У світі  іншої такої країни немає, де кожний метр землі покритий безіменними могилами. Хрестів над ними не ставили - не встигали.

 
Всеукраїнський день бібліотек Друк e-mail

До Всеукраїнського  дня бібліотек пройшов бібліотечний урок «Посвята у читачі»з учнями  2-х класів. Щоб стати справжніми читачами бібліотеки, учні пройшли ряд випробувань: розповідали Королеві Книг та Читайлику  (в ролі яких виступили: Семеняка О., Лясковець О., учні 4М класу)вірші про книги, вивчили правила поводження з книжкою,  розгадували магічні 3 слова.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 21

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 36 гостей на сайті