АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
До Дня Соборності та Свободи України Друк e-mail

 22 січня 1919 року – цей день має глибоке символічне значення, його коріння лягло  в давнину і відтворює одвічне прагнення нашого народу жити в мирі та злагоді на своїй землі. Цього року 22 січня набуває особливого змісту.

Детальніше...
 
Вічно жива пам’ять Друк e-mail

Проти українців найкривавішими злочинами людства були розв’язані три Голодні війни 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947р.р. з метою знищення як українського селянства як класу, так і українського народу в цілому... Незаперечним є факт що Голодомор в Україні здійснювався свідомо й за чітким планом. Про це свідчить низка ухвалених Комуністичною владою законів, постанов, інструкцій, директив, листів, які спрямовувалися на знищення українського селянства.

Детальніше...
 
До Дня Гідності і Свободи Друк e-mail

«Революція гідності» не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас .Бібліотека ліцею презентує своїм читачам сайт «Революція гідності. Війна. Рівненщина». /(http://memory.rv.ua), який був створений  з метою вшанування пам’яті загиблих краян, які боролися за Гідність та СвободуУкраїни. http://dubrlibr.rv.u/index.php?option=com_content&view=article id=368:2016-10-28-13-52-41&catid=64:human-libr&Itemid=87). Це біографії воїнів, інформація про їхні нагороди та вшанування, окремі публікації про них в пресі та інтернеті, спогади рідних, побратимів, друзів, вчителів, родичів, відеоматеріали.

Детальніше...
 
Скарбниці людської мудрості Друк e-mail

 В передостанній день вересня бібліотека ліцею гостинно запросила своїх читачів на День відкритих дверей  присвячений Всеукраїнському дню бібліотек (30вересня). До уваги  читачів була виставлена тематична полиця у холі ліцею «Скарбниці людської мудрості», та виставка книг , які подарували читачі бібліотеці, в ході благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу». Юні читачі раділи новим книжкам , які їм представили у виставці-презентації «Новинки дитячої літератури». Декілька книг відразу знайшли свого читача. Щоб краще зрозуміти наших читачів, бібліотекарі запропонували залишити свої побажання та пропозиції на листівці «Читач-Бібліотека».

Детальніше...
 
Вивчай і знай свій рідний край Друк e-mail

Під такою назвою пройшов у дитячій бібліотеці бліц – турнір  між   ерудитами трьох  команд з міських шкіл, з нагоди Всесвітнього дня туризму (27 вересня). Команду «Краяни» Дубровицького НВК представляли читачі-учні  8-х класів: Радько Діана, Волошина Юліана, Гладкий Максим, Чирук Володимир та Шиш Михайло. Девізом  команди стало відоме гасло  «Дубровиччина – край де варто жити і творити».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 23

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 32 гостей на сайті