АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
«Дитина читає - Україна процвітає!» Друк e-mail

Саме під таким гаслом відбувся у бібліотеці ліцею Тиждень дитячого читання .У цей період проходили різноманітні заходи, спрямовані на залучення підростаючого покоління до невичерпних джерел знань,  прищеплювання дітям уміння самостійно працювати з книгою, аналізувати, робити висновки з прочитаного, виховування любові і поваги до книги. Першого дня пройшов І (шкільний) етап Всеукраїнського  конкурсу «Найкращий читач України - 2017»,

Детальніше...
 
Постать Великого Кобзаря Друк e-mail

Саме ці слова Ліни Костенко якнайяскравіше характеризують постать Великого Кобзаря – людини світлого розуму, чистих помислів і нелегкої долі.

Детальніше...
 
Слава Шевченка - слава України Друк e-mail

Літературна  мозаїка «Шевченкове слово»  в рамках Шевченківських днів в Україні , пройшла з  читачами  9 СГ класу  у бібліотеці. Розпочали захід  славним віршем Кобзаря  «Заповіт», який виконали читачі бібліотеки ліцею у флешмобі ( 2016 р.)до річниці написання вірша, де  поет заповідав нам «пом’янути  незлим тихим словом» його сьогодні.

 

 

 

 

 

 

Детальніше...
 
Диво наше калинове, рідна наша мова Друк e-mail

Найбільше й найдорожче добро в кожного народу — це його мова,  жива схованка людського духу, його багата скарбниця, у яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування. Навчаючись із малих літ розмовляти, ми разом із тими словами, що доводиться їх запам’ятати, набуваємо і розуміння того, що ті слова визначають,  - чи назву  речі, чи думку про що-небудь. Ми разом зі словами набираємося і розуму, набуваємо чужих думок, навчаємося самі думати і ті думки викладати словами.  Ми у свою чергу додаємо до здобутого від нас скарбу мови своїх вимовів, переживань тощо.

Детальніше...
 
Сила нескорених у могутності духу Друк e-mail

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, день який   ставдля нас назавжди пам’ятним днем . У 2014-му за три дні — з 18 по 20 лютого — в центрі Києва внаслідок кривавих зіткнень було вбито понад сто осіб. Саме в ті дні ми вперше почули словосполучення «Небесна Сотня». Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 24

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 28 гостей на сайті