АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
На Аскольдовій могилі український цвіт Друк e-mail

Цього року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Змістовно і цікаво пройшла година пам’яті  «На Аскольдовій могилі український цвіт» в читальному залі районної бібліотеки, присвячена пам’яті героям Крут, з ліцеїстами десятих класів.

Детальніше...
 
Сторінки історії знаменних і пам’ятних дат Друк e-mail

Бібліотека НВК ліцею привертає увагу ліцейської спільноти до важливих пам’ятних та знаменних дат 2018 року через спеціально підібрані і систематизовані твори друку, які на сьогоднішній день  є основою для проведення сучасних інтегрованих заходів, лекцій та літературних заходів в закладі. Звільняючись від штампу і формалізму книжкові виставки ліцейської бібліотеки є активними помічниками в організації читання та надання допомоги користувачам в засвоєнні навчально-виховного процесу. В бібліотеці привертає увагу стенд «Знаменні та пам’ятні дати-2018р.»,

Детальніше...
 
Права свої знай , обов’язки не забувай Друк e-mail

До  Міжнародного дня захисту прав людини (10 грудня) та місячника правового виховання у навчальному закладі  бібліотекою  ліцею були представлені книжкові тематичні  виставки «Права свої знай , обов’язки не забувай» та «Закон  захищає тебе». Днями, разом із читачами 4-М та 6-ПМ класів, на виховних годинах, здійснили подорож по сторінках  Конвенції  ООН про права дитини.  Переглянувши уривки відомих мультфільмів, визначили , які ж права були в них порушені , які права мають діти. В ході дослідження і діалогу учні склали  квітку «Кожна дитина має право» .

Детальніше...
 
Письменник сучасної України Друк e-mail

    Нещодавно відбулася  зустріч з письменником Максом Кідруком у актовій залі із спільнотою НВК-ліцею. В аудиторію зайшов молодий, красивий, впевнений у собі чоловік. Він зачарував соєю розповіддю з першої хвилини. Слухачі дізналися, що Максим Іванович родом із Рівненщини, випускник механіко-енергетичного факультету Рівненського університету водного господарства (спеціальність «Теплоенергетика»). Технічна спеціальність не завадила стати письменником. В 2007 Максим Кідрук виграв грант на навчання за кордоном і виїхав на проживання до Стокгольма (Швеція), де вступив до аспірантури Королівського технологічного інституту. Почав мандрувати Європою. Впродовж 2007—2008 рр. побував у Фінляндії, Норвегії, Італії, Франції, Балтійських країнах. Влітку2008 року Кідрук вирушає у тривалу подорож Мексикою.

Детальніше...
 
Шукаючи Європу. Ми знайшли Україну Друк e-mail

День Гідності та Свободи в Україні - державне свято, яке щорічно відзначається 21 листопада.Мета запровадження пам’ятної дати -це утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXIстоліття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які в листопаді 2013 року лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Про ті буремні та трагічні дні увазі користувачів ліцейської спільноти пропонуємо прочитати книгуМатіос Марія. Приватний щоденник. Майдан. Війна…-Львів:ЛА «Піраміда», 2015р.,

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 26

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 61 гостей на сайті