АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
До Дня Гідності і Свободи Друк e-mail

«Революція гідності» не тільки сколихнула країну хвилею нечуваного патріотизму, а і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас .Бібліотека ліцею презентує своїм читачам сайт «Революція гідності. Війна. Рівненщина». /(http://memory.rv.ua), який був створений  з метою вшанування пам’яті загиблих краян, які боролися за Гідність та СвободуУкраїни. http://dubrlibr.rv.u/index.php?option=com_content&view=article id=368:2016-10-28-13-52-41&catid=64:human-libr&Itemid=87). Це біографії воїнів, інформація про їхні нагороди та вшанування, окремі публікації про них в пресі та інтернеті, спогади рідних, побратимів, друзів, вчителів, родичів, відеоматеріали.

 
Скарбниці людської мудрості Друк e-mail

 В передостанній день вересня бібліотека ліцею гостинно запросила своїх читачів на День відкритих дверей  присвячений Всеукраїнському дню бібліотек (30вересня). До уваги  читачів була виставлена тематична полиця у холі ліцею «Скарбниці людської мудрості», та виставка книг , які подарували читачі бібліотеці, в ході благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу». Юні читачі раділи новим книжкам , які їм представили у виставці-презентації «Новинки дитячої літератури». Декілька книг відразу знайшли свого читача. Щоб краще зрозуміти наших читачів, бібліотекарі запропонували залишити свої побажання та пропозиції на листівці «Читач-Бібліотека».

 
Вивчай і знай свій рідний край Друк e-mail

Під такою назвою пройшов у дитячій бібліотеці бліц – турнір  між   ерудитами трьох  команд з міських шкіл, з нагоди Всесвітнього дня туризму (27 вересня). Команду «Краяни» Дубровицького НВК представляли читачі-учні  8-х класів: Радько Діана, Волошина Юліана, Гладкий Максим, Чирук Володимир та Шиш Михайло. Девізом  команди стало відоме гасло  «Дубровиччина – край де варто жити і творити».

 
БАГАТОГРАННА ПОСТАТЬ ІВАНА ФРАНКА Друк e-mail

«…Геній української нації, розум і серце українців» М. Рильський.   Виповнилося160 років від дня народження Івана Франка, письменника, фольклориста, критика, публіциста, перекладача, ученого, громадського діяча. Немає літературної ділянки у творчості І. Франка, до якої б він не  доклав  своїх сил, не  збагатив яскравим талантом свою творчість.

 
ОГОЛОШЕННЯ Друк e-mail

До Всеукраїнського дня бібліотек (30 вересня)

бібліотека ліцею запрошує своїх читачів

29 вересня 2016року на

 

 

    ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ:

 

 

-        на листівці «ЧИТАЧ - БІБЛІОТЕКА» ви зможете залишити свої побажання та пропозиції ;

-        бібліотечне свято збере  читачів 2-х класів  на «ПОСВЯТУ У ЧИТАЧІ»;

-        бенефіс Найкращого читача 2016 рокусеред читачів 6 класів Островець Оксани;

-        відбудеться  флешмоб за участю читачів  10-х класів присвячений письменнику – ювіляру: І.Я.ФРАНКО -160 років;

-        до уваги читачів:   виставка - презентація «НОВИНКИ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ» , тематична полиця «Скарбниці людської мудрості», виставка «Книги подарованої читачами бібліотеки».

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 21

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 40 гостей на сайті