АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Сила нескорених у могутності духу Друк e-mail

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, день який   ставдля нас назавжди пам’ятним днем . У 2014-му за три дні — з 18 по 20 лютого — в центрі Києва внаслідок кривавих зіткнень було вбито понад сто осіб. Саме в ті дні ми вперше почули словосполучення «Небесна Сотня». Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

 
Пам’ятай про Крути Друк e-mail

29 січня 1918 року поблизу селища Крути на відстані 130 км від Києва відбувся жорстокий, нерівний бій між  чотиритисячним військом більшовиків та трьомастами українськими юнкерами, студентами і гімназистами, що обороняли підступи до Києва.

 
Цю книгу треба знати Друк e-mail

До ліцейської книгозбірні нещодавно надійшла книга під назвою  «Україна в боротьбі за державність».  Сьогодні зацікавити читача цієї тематики,  з літературного джерела, не так просто.   Під подібними назвами виходило багато публікацій. А тим часом назва дуже точна: саме про Україну тих років пробудження до визвольної боротьби і пише доктор Шкільник.    Спомини і роздуми – теж дуже істотне уточнення: автор був у центрі укра їнського життя, в Міністерстві зовнішніх справ. Його спогади – то не просто особисті враження, а переживання великих подій і аналіз їх справжнім грома дянином.

 
До Дня Соборності та Свободи України Друк e-mail

 22 січня 1919 року – цей день має глибоке символічне значення, його коріння лягло  в давнину і відтворює одвічне прагнення нашого народу жити в мирі та злагоді на своїй землі. Цього року 22 січня набуває особливого змісту.

 
Вічно жива пам’ять Друк e-mail

Проти українців найкривавішими злочинами людства були розв’язані три Голодні війни 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947р.р. з метою знищення як українського селянства як класу, так і українського народу в цілому... Незаперечним є факт що Голодомор в Україні здійснювався свідомо й за чітким планом. Про це свідчить низка ухвалених Комуністичною владою законів, постанов, інструкцій, директив, листів, які спрямовувалися на знищення українського селянства.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 21

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 15 гостей на сайті