АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Мова – духовний скарб народу Друк e-mail

Український народ має давню історію, він витворив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. А найголовнішою  його  ознакою,  що  дає  йому право називатися нацією, є мова . «Мужай, прекрасна наша мово!» під такою назвою прозвучав музично-поетичний лабіринт поезії з ліцеїстами старших класів, присвячений Дню рідної мови. «Звучи, рідна мово!» ведучий радіо центру ліцеїст 10-го класу Сергій Пришко розпочав літературний лабіринт поезії.

Детальніше...
 
Час плине, а пам'ять залишається … Друк e-mail

Тема «Небесної Сотні» та «Майдану» за останні 4 роки не залишила байдужим жодного патріота України. Це відчули  і читачі бібліотеки ліцею, адже зібралась чимала добірка нової літератури, як і публіцистично-документального жанру , так  і художнього. До уваги читачів у холі ліцею до Дня Героїв Небесної Сотні (20 лютого) була представлена  тематична виставка-презентація «Час плине, а пам'ять залишається …». Новинками стали такі книги:

 

Детальніше...
 
Подаруй бібліотеці книгу Друк e-mail

Така благочинна акція  була оголошена для читачів  бібліотеки НВКдоДня дарування книг  (14 лютого).Першого дня акції активними були читачі молодших класів. Кожен читач навзаєм отримав у подарунок від бібліотекарів закладку в книгу у вигляді «валентинки», адже День дарування книг  співпало зі святом усіх закоханих - Днем Святого Валентина. Усі подаровані книги  ви зможете побачити на виставці у холі ліцею та у приміщені бібліотеки, а також згодом, після бібліотечної обробки книг, їх прочитати.

Детальніше...
 
На Аскольдовій могилі український цвіт Друк e-mail

Цього року в Україні на загальнодержавному рівні відзначається100 років бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Змістовно і цікаво пройшла година пам’яті  «На Аскольдовій могилі український цвіт» в читальному залі районної бібліотеки, присвячена пам’яті героям Крут, з ліцеїстами десятих класів.

Детальніше...
 
Сторінки історії знаменних і пам’ятних дат Друк e-mail

Бібліотека НВК ліцею привертає увагу ліцейської спільноти до важливих пам’ятних та знаменних дат 2018 року через спеціально підібрані і систематизовані твори друку, які на сьогоднішній день  є основою для проведення сучасних інтегрованих заходів, лекцій та літературних заходів в закладі. Звільняючись від штампу і формалізму книжкові виставки ліцейської бібліотеки є активними помічниками в організації читання та надання допомоги користувачам в засвоєнні навчально-виховного процесу. В бібліотеці привертає увагу стенд «Знаменні та пам’ятні дати-2018р.»,

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 25

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 21 гостей на сайті