АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек Друк e-mail

altТрадицією для нашого НВК стало свято для учнів 2 класів «Посвята у читачі», яка пройшла у бібліотеці ліцею 28 вересня , напередодні Всеукраїнського дня бібліотек. «Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу тобі, хто ти» - під таким гаслом пройшло свято .  Людина, яка любить і вміє читати -  має розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці - книги! Зкнижкою діти  зустрічаються ще у дитинстві і не розлучиються з нею до самої старості. Де б вонине вчилися, де б не працювали, весь час будутьзвертатися за допомогою до книгита підручника! То ж читайте, читайте, читайте!

Детальніше...
 
Зустріч з письменниками Рівненщини Друк e-mail

altНещодавно з ліцеїстами 8-11класів відбулася зустріч з письменниками Рівненщини Євгеном Шморгуном, Михайлом Степанюком та Лідією Рибенко - головою Рівненської організації спілки письменників.

Детальніше...
 
Незабаром канікули! Друк e-mail

Багатьох із Вас чекають мами, бабусі та дідусі, море та друзі! Напередодні закінчення навчального року загляньте, будь ласка, у ліцейську бібліотеку, де оголошуються Тижні повернутої книги. Протягом цих Тижнів бібліотека з нетерпінням чекає на читача-боржника. Серед цих читачів оголошується конкурс: хто швидше поверне до бібліотеки книжки, яких не бачили тут довгі місяці, а той роки.

Детальніше...
 
Увага! Друк e-mail

В рамках тижнів (7.05.-25.05.2012) щодня проводитимуться:

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ !!! Друк e-mail

Здати підручники у бібліотеку НВК:

9 класам – до 30 .05.2012р.

11 класам – до 12.05.2012р.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 Наступна > Кінець >>

Сторінка 21 з 23

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 29 гостей на сайті