АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Бібліотечний уроку «Знайомство з дитячою бібліотекою» Друк e-mail

altБагато див приховано у книжках. Розкриваєш одну з них – опинишся у далекій казковій країні, у якій живуть велетні або  веселі маленькі чоловічки, а відважні герої б’ються за правду з лютим ворогом… Гортаєш іншу – постають перед нами розповіді про наших славетних предків, про козаків.

Щоб познайомитись із цим дивовижним світом книги та розпізнати його, учні 2 М класу разом з класоводом Бандурою Зореславою Степанівною завітали до міської бібліотеки для дітей, куди гостинно запросила нас бібліотекар РДБ Подик Ольга Володимирівна на екскурсію, яка пройшла в рамках бібліотечного уроку «Знайомство з дитячою бібліотекою» присвяченого Всеукраїнському дню бібліотек.

Детальніше...
 
На «Андріївських вечорницях» Друк e-mail

altВ усіх народів світу існує повір’я,що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми й Богом. Кожна нація, кожен народ має свої звичаї. Це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки на сучасному етапі, а й у його історичному минулому.

Поверненню давніх традицій І впровадженню традицій новітніх цікаво і доступно представили ліцеїсти групи ФМ-1, кл. керівник Островець І. М., на «Андріївських вечорницях», що відбулися напередодні.

Детальніше...
 
30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек Друк e-mail

altТрадицією для нашого НВК стало свято для учнів 2 класів «Посвята у читачі», яка пройшла у бібліотеці ліцею 28 вересня , напередодні Всеукраїнського дня бібліотек. «Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу тобі, хто ти» - під таким гаслом пройшло свято .  Людина, яка любить і вміє читати -  має розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці - книги! Зкнижкою діти  зустрічаються ще у дитинстві і не розлучиються з нею до самої старості. Де б вонине вчилися, де б не працювали, весь час будутьзвертатися за допомогою до книгита підручника! То ж читайте, читайте, читайте!

Детальніше...
 
Зустріч з письменниками Рівненщини Друк e-mail

altНещодавно з ліцеїстами 8-11класів відбулася зустріч з письменниками Рівненщини Євгеном Шморгуном, Михайлом Степанюком та Лідією Рибенко - головою Рівненської організації спілки письменників.

Детальніше...
 
Незабаром канікули! Друк e-mail

Багатьох із Вас чекають мами, бабусі та дідусі, море та друзі! Напередодні закінчення навчального року загляньте, будь ласка, у ліцейську бібліотеку, де оголошуються Тижні повернутої книги. Протягом цих Тижнів бібліотека з нетерпінням чекає на читача-боржника. Серед цих читачів оголошується конкурс: хто швидше поверне до бібліотеки книжки, яких не бачили тут довгі місяці, а той роки.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 Наступна > Кінець >>

Сторінка 21 з 24

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 2 гостей на сайті