АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Нові книги для читачів ліцейської бібліотеки Друк e-mail

Фонд бібліотеки нещодавно поповнився новими надходженнями від Обласної юнацької бібліотеки. Вподовж лютого місяця читачів різних вікових категорій було ознайомлено з новими книгами
           

 

 

Отож, запрошуємо до читання!!!

Детальніше...
 
Види та жанри літератури Друк e-mail

Незвичайний бібліотечно-бібліогафічний урок  пройшов у бібліотеці ліцею «Види та жанри літератури» на інтегрованому уроці англійської мови 8 кл. (вч. Капітан Г.В.) в рамках тематичного тижня у Дубровицькому НВК «Моя улюблена книга». Читачі ознайомилися та намагалися розрізняти літературу  за видами (навчальна, художня, довідкова, науково-попудярна тощо) та жанрами (роман, оповідання, фантастика, пригоди, драматургія, путівники тощо), а також  вивчили їх  назви англійською мовоюКожен учень  презентував на англійській мові свою улюблену книгу: Верзун Марія детективні розповіді про Шерлока Холмса А.Конон Дойла , Дехтяр Єлизавета фантастичний роман С.Майєр «Сутінки», Грейнер Валерія пригодницькі розповіді про Лолу та її друзів І.Абеді.  Підсумовували знання прищеплені на уроці у літературній вікторині «Хто перший» , відшукуючи за видами та жанрами книги з бібліотечного фонду ліцею.На завершення читачів ознайомили з добіркою нових надходжень бібліотеки , з яких учні обов’язково оберуть свою улюблену книгу.

 
Мова – духовний скарб народу Друк e-mail

Український народ має давню історію, він витворив оригінальну й неповторну культуру, відому всьому світові. А найголовнішою  його  ознакою,  що  дає  йому право називатися нацією, є мова . «Мужай, прекрасна наша мово!» під такою назвою прозвучав музично-поетичний лабіринт поезії з ліцеїстами старших класів, присвячений Дню рідної мови. «Звучи, рідна мово!» ведучий радіо центру ліцеїст 10-го класу Сергій Пришко розпочав літературний лабіринт поезії.

Детальніше...
 
Час плине, а пам'ять залишається … Друк e-mail

Тема «Небесної Сотні» та «Майдану» за останні 4 роки не залишила байдужим жодного патріота України. Це відчули  і читачі бібліотеки ліцею, адже зібралась чимала добірка нової літератури, як і публіцистично-документального жанру , так  і художнього. До уваги читачів у холі ліцею до Дня Героїв Небесної Сотні (20 лютого) була представлена  тематична виставка-презентація «Час плине, а пам'ять залишається …». Новинками стали такі книги:

 

Детальніше...
 
Подаруй бібліотеці книгу Друк e-mail

Така благочинна акція  була оголошена для читачів  бібліотеки НВКдоДня дарування книг  (14 лютого).Першого дня акції активними були читачі молодших класів. Кожен читач навзаєм отримав у подарунок від бібліотекарів закладку в книгу у вигляді «валентинки», адже День дарування книг  співпало зі святом усіх закоханих - Днем Святого Валентина. Усі подаровані книги  ви зможете побачити на виставці у холі ліцею та у приміщені бібліотеки, а також згодом, після бібліотечної обробки книг, їх прочитати.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 24

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 14 гостей на сайті