АвторизаціяСтатистикаВітаємо Вас на сайті нашої біблоітеки!
Найкращий читач України - 2018 Друк e-mail

Гарною традицією для читачів бібліотеки  є визначення Найкращого читача ліцею  серед учнів 6-7класів, що проходить в рамках Всеукраїнського конкурсу «КНИГОМАНІЯ» , і І етап (шкільний) якого пройшов другого дня (20.03.18) Тижня дитячого читання у бібліотеці НВК . Популяризація кращих надбань сучасної української та світової дитячої літератури, привернення уваги суспільства до проблем дитячого читання, вироблення у дітей навичок самостійної роботи з книгою – ось основні завдання  конкурсу. Члени журі, які самі приймали участь у даному конкурсі в минулих роках, а саме: Гладкий Максим, Шинкар Ульяна та Семенчук Павло, перед виступами конкурсантів дали доречні поради, пригадуючи свій досвід у бібліотеках школи, району та області.Під час конкурсу найерудованіші, найактивніші, найкмітливіші та найзавзятіші діти, які багато читають і вміють критично мислити,  представляли свою улюблену книгу, що не вивчається за шкільною програмою та  свій читацький щоденник .

Детальніше...
 
2018 рік присвячений Німецькій мові в Україні Друк e-mail

Флешмоб, присвячений 2018 року Німецької мови в Україні, біля пам’ятника Шевченку, ліцеїсти БХ-11, ФМ-11 читали вірш Кобзаря, на німецькій мові,  «Заповіт». Знання іноземних мов свідчить про всебічний розвиток особистості, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. З метою посилення мотивації до вивчення іноземних мов, тема «Видатні українці»  на уроках німецької мови стимулює інтелектуальну та мовну активність ліцеїстів. В заході взяла участь вчитель німецької мови Дулінець О.М. Доповненням до заходу була представлена книжкова виставка  «Скільки мов ти знаєш , стільки разів ти людина» (В.Гетте)

 
Світ дитинства у світі книг Друк e-mail

Останній день Тижня дитячого читання пройшов жваво і весело, адже що перерви на читачів бібліотеки чекали цікаві конкурси  та  вікторини  під назвою «Весела перерва». Читачі  1 кл. потрапили у «Майстерню пазлів», де за складеними картинками з пазлів відгадували  бібліотечну книгу. Вікторина «Знайди книгу у бібліотеці за загадкою» зібрала читачів 2-4 кл. Розгадали кросворд  «Шарль Перро» читачі  5-кл. , адже відомий французький казкар є «Ювіляром -2018 року» (390 років).Традиційно , підсумовуючи Тиждень дитячого читання-2018, бібліотека відзначила своїх активних читачів .

Детальніше...
 
На струнах слова з іскоркою в серці Друк e-mail

У День поезії  вшановують тих, хто підбирає найкращі слова покликані об'єднати всіх людей, нагадати всім, що це живопис, яку можна почути. Це шанс молодих сучасних авторів заявити про себе і познайомити зі своєю творчістю. До Міжнародного дня поезії аматорські виступи поетів-початківців ліцеїстів «О слово, дар поетів» розпочали з поезії принципової жінки, поетеси сучасності, цариці поезії Л.Костенко.  Ліцеїсти - випускники  читали власні вірші. Вони поповнили поетичне надбання літературного альманаху «Зірковий зорепад». Зокрема,  Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя, Ліна Костенко неповторністю,  безсмертним дотиком до душі.

Детальніше...
 
Презентація книг Наталі Забіли «Велика збірка творів» Друк e-mail

До Міжнародного  дня поезії (21 березня)  в рамках Тижня дитячого читання та до 115-річниці від дня народження Наталі  Забіли  відбулася презентація книг письменниці «Велика збірка творів» для читачів 3-М класу (кл. керівник Бандура З.С.).Твори Наталі Забіли  часто зустрічаються  у дитячих книгах, читанках та журналах. Тому пригадуючи  сторінки життя дитячої  письменниці, з якими учні уже ознайомилися на уроках літературного читання, в котре переконалися, якою чудовою була ця людина,

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 25

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Хто онлайн!

На даний момент 14 гостей на сайті